MASÁŽE

Odpočiňte si pri masáži, ktorá blahodarne pôsobí na celý organizmus, znižuje bolesti krku a chrbtice, zlepšuje imunitný systém a krvný tlak, odbúrava stres a ešte viac spríjemňuje pobyt vo wellness

KLASICKÁ MASÁŽ

Je vhodná pre uvoľnenie celého tela. Zvyšuje prekrvenie vo svaloch a vnútorných orgánoch, čo napomáha k uvoľneniu bolestivých miest a detoxikácií organizmu. Klasická masáž má pozitívny vplyv na metabolizmus a napomáha k rýchlejšej rekonvalescencií po úrazoch či operáciách. V spojení s príjemnou hudbou, vôňou éterických olejov a sviečok pomáha uvoľniť napätie či stres a zlepšuje koncentráciu, spánok i celkovú výkonnosť organizmu. Na výber máte 2 typy klasických masáži:

ČIASTOČNÁ MASÁŽ: 25 minút
Masáž chrbta a krku
CELOTELOVÁ MASÁŽ: 55 minút
Masáž celého tela

MASÁŽ KRČNEJ CHRBTICE

Zlepšuje prekrvenie vnútorného ucha tým, že odstraňuje bloky krčnej chrbtice a v ďalších kĺboch, obnovuje svalovú rovnováhu, prospieva srdcu i cievam a pôsobí relaxačne.

TRVANIE: 15 minút

MASÁŽNE OLEJE

Masážne oleje sú vhodné na zlepšenie cirkulácie krvi, znižovanie zápalu a uľavovanie od bolesti a svalového napätia. Pomáhajú relaxovať svaly a zlepšujú flexibilitu, čo uľahčuje vykonávanie aktivít vyžadujúcich fyzickú silu. Okrem toho, masážne oleje hydratujú pokožku, poskytujú výživu na udržanie jej mäkkosti a žiarivosti.

LEVANDUĽOVÝ OLEJ

Lahký olej s jemnou vônou levandule je urcený najmä na upokojujúcu masáž pred spaním. Uvolnuje svalové a psychické napätie, podporuje pokojný spánok. Pokožke prepožiciava jemnost a zamatovú hebkost, prispieva k udržiavaniu jej rovnováhy.

ANTICELULITÍDNY OLEJ

Olej na masáž celého tela, hlavne na celulitídu a náchylné časti tela. Obsahuje rozmarýn a jalovec – jedny z najcennejších olejov v aromaterapii so širokým spektrom účinku. Výrazne zlepšuje krvný obeh a je výborný obzvlášť pri anti-celulitidnej masáži. Regeneruje a posiluje imunitný systém. Uľahčuje odstránenie usadenín z tela. Stimuluje telo do akcie. Obsahuje eukalyptový olej, ktorý je prírodné antiseptikum. Tento olej zvyšuje regeneráciu kožnej tkaniny a pomáhá odstrániť bolesti svalov.

CITRÓNOVÁ TRÁVA

Olej z citrónovej trávy má osviežujúci a upokojujúci a čistiaci účinok. Citrónovej tráve sa taktiež pripisuje omladzujúci účinok. Je príjemnej vône a obsahuje velké množstvo vitamínu A. Doporučujeme ho na osviežujúce masáže a tiež pre všetky typy kožných problémov.

MÄTA S ROZMARÍNOM

Olej z mäty piepornej uvolní napäté svaly, zmierni svalové bolesti, upokojí opálenú pokožku. Olej z rozmarínu oživuje krvný obeh, zmierni bolesti a opuchliny zo zápalu kĺbov, uvolní svalové kŕče, pomôže natiahnutým kĺbom a ranám. Použitie tohto oleja odporúčame počas po fyzickej práci a posilňovaní.