SAUNOVÝ CEREMONIÁL

Saunový ceremoniál je niečo ako šou v saune, divadlo alebo predstavenie pre saunujúcich sa klientov. Saunové ceremoniály sú súčasťou zážitkového saunovania, okrem potenia a pobytu v teplej saune ponúkajú niečo naviac.

ZÁŽITKOVÉ SAUNOVANIE

Zážitkové saunovanie – saunové ceremoniály a saunové rituály sú nové trendy v saunovaní, ktoré oslovujú nielen začiatočníkov, ale aj skúsených nadšencov saunovania.

Počas saunového ceremoniálu, dochádza k intenzívnejšiemu saunovaniu postupným zvyšovaním teploty a vlhkosti vo vopred vyvetranej saune. Ceremoniál trvá zhruba 10 – 15 minút, má väčšinou 3 alebo 4 kolá, počas ktorých sa pridávajú rôzne vône majúce základ v kvalitných éterických olejoch. Celý ceremoniál sa odohráva za zvuku tematickej muziky, ktorá spríjemňuje pobyt v saune.

Saunové ceremoniály sa čím ďalej tým viac tešia obľube medzi širokou verejnosťou. Preto ich môžete okúsiť aj u nás. Popri relaxačných ceremoniáloch, konajúcich sa u nás na pravidelnej víkendovej báze, pre vás pravidelne pripravujeme aj saunové podujatia s rôznymi hosťujúcimi sauna-majstrami.

Saunový ceremoniál môže byť zážitkový, relaxačný, alebo so špeciálnou starostlivosťou o pokožku.

Wellness club Placidus - saunový ceremonial

VIDEO